Kontakt

Dane ogólne

BAUKRANE Budownictwo
Sp. z o.o. Sp. k.


ul. Jana Keplera 36
80-299 Gdańsk


tel.: (58) 345-11-77
fax: (58) 345-11-88
e-mail: biuro@baukrane.pl


NIP 584-26-59-127
REGON 220662972
KRS 0000533872
(Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ)


Suma komandytowa: 3.049.000 zł
Kapitał podstawowy: 3.050.000 zł

Dział Techniczno-Handlowy

Paweł Burzykowski

Dyrektor Techniczno-Handlowy
tel: 58 345 11 77 wew. 1004
kom: 570 810 811
email: pawel.burzykowski@baukrane.pl

Mariusz Pelewski

Kierownik Działu Handlowego
tel: 58 345 11 77 wew. 1012
kom: 537 301 701
email: mariusz.pelewski@baukrane.pl

Jakub Jocz

Kierownik Rozwoju i Analiz
tel: 58 345 11 77 wew. 1009
kom: 570 810 837
email: jakub.jocz@baukrane.pl

Beata Reszke

Kierownik Operacyjny
tel: 58 345 11 77 wew. 1011
kom: 537 001 123
email: beata.reszke@baukrane.pl

Ewa Warnke

Asystent Działu Techniczno-Handlowego
tel: 58 345 11 77 wew. 1012
kom: 733 023 373
email: ewa.warnke@baukrane.pl

Magdalena Grecka

Specjalista BOK i logistyki
tel: 58 345 11 77 wew. 1014
kom: 510 345 555
email: magdalena.grecka@baukrane.pl

Paulina Baranowska

Asystent Działu Techniczno-Handlowego
tel: 58 345 11 77 wew. 1008
kom: 510 345 555
email: paulina.baranowska@baukrane.pl