Kontakt

BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k.

BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Jana Keplera 36, 80-299 Gdańsk

tel.: 58 345 11 77

fax: 58 345 11 88

e-mail: biuro@baukrane.pl

 

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS 0000533872

NIP 584-26-59-127

REGON 220662972

Suma komandytowa: 3.049.000 zł

Kapitał podstawowy: 3.050.000 zł

 

Odział WROCŁAW

ul. Robotnicza 59-61

55-095 Długołęka

tel. 537 301 901

Dział Administracji

Magdalena Landowska

Kierownik Biura

Tel: 58 345 11 77 wew. 1016

Kom: +48 570 810 011

E-mail: magdalena.landowska@baukrane.pl

Kinga Kupczak

Specjalista ds. Administracji

Tel: 58 345 11 77

E-mail: kinga.kupczak@baukrane.pl

Biuro Obsługi Klienta

Beata Reszke

Kierownik Operacyjny

Tel: 58 345 11 77 wew. 1011

Kom: +48 537 001 123

E-mail: beata.reszke@baukrane.pl

Magdalena Grecka

Specjalista BOK i logistyki

Tel: 58 345 11 77 wew. 1014

Kom: 510 345 555

E-mail: magdalena.grecka@baukrane.pl

Paulina Baranowska

Asystent Działu Techniczno-Handlowego

Tel: 58 345 11 77 wew. 1012

Kom: +48 733 170 190

E-mail: paulina.baranowska@baukrane.pl

Monika Przeor

Specjalista BOK i Logistyki

E-mail: monika.przeor@baukrane.pl

Dział Handlowy Szalunków

Paweł Burzykowski

Dyrektor Operacyjny

Kom: +48 570 810 811

E-mail: pawel.burzykowski@baukrane.pl

Dominik Kasprzyk

Dyrektor Oddziału WROCŁAW

Kom: +48 509 059 667

E-mail: dominik.kasprzyk@baukrane.pl

Mariusz Pelewski

Kierownik Działu Handlowego

Kom: +48 537 301 701

E-mail: mariusz.pelewski@baukrane.pl

Ewa Warnke

Asystent Działu Techniczno-Handlowego

Tel: 58 345 11 77 wew. 1012

Kom: +48 733 023 373

E-mail: ewa.warnke@baukrane.pl

Paulina Baranowska

Asystent Działu Techniczno-Handlowego

Tel: 58 345 11 77 wew. 1012

Kom: +48 733 170 190

E-mail: paulina.baranowska@baukrane.pl

Dział Handlowy Żurawi

Paweł Burzykowski

Dyrektor Operacyjny

Kom: +48 570 810 811

E-mail: pawel.burzykowski@baukrane.pl

Michał Małecki

Kierownik Działu Handlowego Żurawi

Tel: 58 345 11 77 wew. 1003

Kom: +48 570 810 871

E-mail: michal.malecki@baukrane.pl

Łukasz Biernat

Kierownik Serwisu Żurawi

Tel: 58 345 11 77 wew. 1003

Kom: +48 790 639 129

E-mail: lukasz.biernat@baukrane.pl

Monika Świerczok

Specjalista Działu Żurawi

Tel: 58 345 11 77 wew. 1016

Kom: +48 883 109 419

E-mail: magdalena.landowska@baukrane.pl

Anna Moroz

Specjalista Działu Żurawi

Tel: 58 345 11 77 wew. 1017

Kom: +48 883 103 059

E-mail: anna.moroz@baukrane.pl

Kinga Drutel

Specjalista Działu Żurawi

Tel: 58 345 11 77 wew. 1017

Kom: +48 883 103 059

E-mail: kinga.drutel@baukrane.pl

Dział Handlowy - sprzedaż

Natalia Trowska

Specjalista ds. Handlu (woj. pomorskie)

Kom: +48 883 104 550

E-mail: natalia.trowska@baukrane.pl

Jonatan Jarocki

Specjalista ds. Handlu (cała Polska z wyłączeniem woj. pomorskiego)

Kom: +48 503 098 209

E-mail: jonatan.jarocki@baukrane.pl

Dział Marketingu

Magdalena Landowska

Kierownik Działu Marketingu

Tel: 58 345 11 77 wew. 1016

Kom: +48 570 810 011

E-mail: magdalena.landowska@baukrane.pl

Windykacja, flota, zakupy

Jakub Jocz

Kierownik ds. Rozwoju

Tel: 58 345 11 77 wew. 1009

Kom: +48 570 810 837

E-mail: jakub.jocz@baukrane.pl

Magazyn i Warsztat

Szymon Diszer

Specjalista ds. Magazynu

Kom: +48 537 401 701

E-mail: szymon.diszer@baukrane.pl

Radosław Gołębiewski

Specjalista ds. Warsztatu

Tel: 58 345 11 77 wew. 1020

Kom: +48 570 810 867

E-mail: radoslaw.golebiewski@baukrane.pl

Formularz kontaktowy

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.